Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

!!! SUPER AKCIE !!!

!!! N O V I N K A !!!

REGISTRÁCIA ZADARMO

NOVÝ ŠTARTOVACÍ MANUÁL

Tento komplet zahrňuje ucelený farebný katalóg produktov, prezentačné materiály s informáciami o spoločnosti Gano Excel a marketingový plán. Štartovací manuál v pevne kruhovej väzbe je vytvorený veľmi prehľadne tak, aby spĺňal najvyššie požiadavky dnešného náročného zákazníka. Je výborným a účinným pomocníkom pre začínajúcich i pre pokročilých spolupracovníkov, ktorí s jeho pomocou zvládnu základnú prezentáciu našej spoločnosti, produktov i marketingu.

Cena Štartovacieho manuálu je len 12 EUR

a obsahuje aj GANOCAFE 3in1 v hodnote 15,13 € !!!

= tým je REGISTRAČNÝ POPLATOK ZADARMO !!!

Odber produktov pri registrácii minimálne za 60 bodov zostáva naďalej v platnosti.

DXN - ČO ĽUDIA NEVEDIA !

Musíme Vám spomenúť aj konkurenčnú spoločnosť DXN, ktorá prišla na náš trh nedávno a snaží sa presvedčiť našich, ale aj iných nových distribútorov akí sú výhodní a lepšie platení ako u nás. Nekritizujeme kvalitu ich výrobkov, ktoré sú tiež na vysokej úrovni, ale ich praktiky. Porovnávajú kariéru a príjem s neporovnateľnými kritériami. Majú tabuľky, kde poukazujú na tieto rozdiely:
a) V prvom rade nám vyčítajú drahšiu kávu, poukazujú na gramy. Tie nie sú podstatné, lebo naša káva, aj keď má len 3 g oproti 4,5 g, no svojou kvalitou prekonáva všetky ostatné. My však máme balenie 30 ks a oni len 20 ks v kartóne, takže ak to porovnáme podľa kusov cenovo je to rovnaké.
b) Rátajú 100 bodov, čo musí mať každý ak chce u nich dostať províziu s našimi len 60 bodmi a z toho porovnávajú príjem. Samozrejme, že pri takom zavádzajúcom bodovom vyrátavaní provízii sa musí prejaviť radikálny rozdiel.
b) Pri ich bodovom rátaní majú dvoch riaditeľov a u nás máme za taký výkon skoro štyroch, čo umožňuje rýchlejší postup, dlhší čas medziprovízií a rozdielové provízie, ktoré tam úplne vynechali.
c) Nehovoriac, že u nás je povinný nákup len 60 bodov a so štruktúrou len 180 bodov, nie 100 bodov a až 300 bodov so štruktúrou u nich, čo je tiež veľký rozdiel.

Ľudia to však neskúmajú, len si dajú nahovoriť ich „super ponuku“. DXN v konečnom dôsledku ako aj v odmeňovacom systéme a postupe je oveľa menej efektívna ako u nás. Nehovoriac, že v našej sieti máme mnoho iných benefitov mimo GANO EXCEL, čo je len naša súkromná akcia, ktorú nedostanete nikde.