Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

OBCHOD STOROČIA

Táto stránka slúži hlavne na to, aby sme Vám ukázali cestu ako biznis robiť cez internet a čo najefektívnejšie šíriť tento obchod aj z domu.

Pracujeme väčšinou cez internet, ale robia sa i obchodné stretnutia na celom Slovensku a v ČR aj s ochutnávkou, ktoré sú veľmi efektívne. Môžete tam poslať Vašich hostí, ktorí sa potom zaregistrujú do Vašej štruktúry. Naši spolupracovníci v sieti majú rôzne veľké výhody a centrálny servis v Košiciach pre každého. Pomôžeme s registráciami, objednávkami aj ľuďom, čo nemajú internet. Stačí nám prezvoniť a My Vás zavoláme, aby ste nemuseli platiť hovory. Zároveň sa u nás robia aj prezentácie pre všetkých na rýchle naštartovanie Vášho obchodu.

Naša stránka je jediná na Slovensku schválená spoločnosťou. Okrem toho Vám cez internet zašleme veľmi účinné letáčiky, ktoré si môžete vytlačiť a rozdávate ich všade každému bez toho, aby ste museli niekomu niečo vysvetľovať. Večer sa prejdete po meste a dávate ich do schránok, za stierače áut a podobne, ak ich nechcete rozdávať priamo ľuďom. Každý zvedavý človek si môže pozrieť Vašu web stránku a stať Vašim klientom alebo spolupracovníkom bez toho,  aby ste ho museli veľa prehovárať. Registrovať sa môže aj sám. Na letáčiku je totiž Vaše ID - číslo spolupracovníka, meno ako aj mobil. Bez Vášho ID a mena sa nikto nemôže zaregistrovať. Potom sa len pozeráte cez počítač do Vašej virtuálnej kancelárie, kde stále vidíte kto sa zaregistroval, koľko nakúpil tovaru a získal spolupracovníkov. Následne vidíte aj Váš príjem, stále aktuálny podľa obratu. Provízie sa vyplácajú pravidelne každý mesiac na Váš účet.  Okrem toho pri priamom predaji tovaru máte okamžitý zisk.

Odovzdávame len informácie. Je na každom z Vás ako sa rozhodnete.

Dostanete túto webovú stránku zadarmo s Vašimi kontaktmi, ktorá urobí skoro celú prácu za Vás. Potom už len zavoláte kto sa ako rozhodol. Väčšinou sa ľudia ozývajú sami, lebo pochopia túto SUPER PONUKU. Za krátku dobu sa budeme tešiť zo spoločných úspechov. „Budeme najprv spolu orať a siať, aby sme spolu celý život mohli žať.“

Patrik Pohly

cafebiznis@vezmi.sk

Tel./Fax: +421 55 381 2874

Mobil: +421 915 946 538, +421 911 310 877, +421 902 250 413

pozícia "DIRECTOR"