Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

MARKETING

NA OTÁZKU PRIATEĽOM ODPOVIETE: „MÁM SVETOVÝ OBCHOD S KÁVOU !“

Chceš sa pridať ? Môžeš sa stať MILIONÁROM. K tomu treba len tak málo, možno pochopí a bude Vám vďačný za túto ponúknutú šancu. Celé to JE o pomáhaní ľuďom.

- bonusové odmeny z obratu celej EU siete aj na auto MERCEDES je veľmi reálny a splniteľný pre každého, kto sa bude tomuto obchodu naozaj venovať. NIE, LEN O TOM UVAŽOVAŤ. V Rumunsku, Maďarsku aj v Čechách sú ľudia, ktorí si podmienky na auto bonus už splnili.  Stačí dobre pracovať a dostanete nielen vysoké provízie, ale aj SUPER iné odmeny. To Vám v nejakej klasickej práci nedajú a vôbec nie vo vlastnom podnikaní.

- hlavne čím sa odlišuje náš marketing oproti iným je tzv. ROZVOJOVÝ BONUS. Môžete mať šťastie, že získate len jedného šikovného lídra a z jeho skupiny môžete mať viac ako 4.000 EUR mesačne (viac v marketingovom pláne). Skúsení multileveláci vedia, že v niektorých iných MLM Vás šikovní lídri dorovnávajú a odstrihnú od provízií. Dostávate za lídra veľmi málo, keď nemáte dobre postavenú sieť ! Zažili sme to už všetci a máme veľa kamarátov MLM-ákov, ktorí majú podobné skúsenosti. V sieti majú pod sebou jednu silnú štruktúru, obrovské obraty, ale provízia žiadna. To sa tu nestane !!! Aj preto sem prebiehajú ľudia z iných MLM.

- deň čo deň pribúdajú noví klienti aj spolupracovníci. Štatistiky z Maďarska hovoria že 70 % klientov znova a znova nakupujú produkty. A to je veľmi dôležité. Porovnajte si, ak robíte nejaký MLM alebo aj iný obchod, koľko % z Vašich klientov Vám znova mesiac, čo mesiac nakupujú ? Skúsenosti hovoria o dosť malých %.

U nás to je zabezpečené len tým aké máme produkty.
Ľudí nemusíme prerábať, oni už kávu i čaj pijú a aj zuby si musia niečím čistiť.
Tu len zmenia značku za pravú ARABICU s ROBUSTOU a HUBOU REISHI. Pravidelným pitím a doporučovaním svojím známym budú ju mať zadarmo a k tomu veľké príjmy.

- to, čo dnes budujeme je dedičné, takže budú mať z toho profit aj ďalšie všetky Vaše generácie. Raz odovzdáte svoju úspešnú nezadlženú firmu potomkom.

VAŠE DETI A ICH DETI SA NARODIA AKO MILIONÁRI.

POZÍCIA DIRECTOR

S nami sa skôr či neskôr dostanete na pozíciu "DIRECTOR".
Tento post získate veľmi rýchlo.

Byť majiteľom  svojej vlastnej firmy, pod záštitou nadnárodnej spoločnosti, kde máte aj zisky z celosvetového obratu je úžasná vec ! Aj žena z domácnosti to dokáže.

NA ZAČIATOK SPOLUPRÁCE NEPOTREBUJETE ŽIVNOSTENSKÝ LIST !

VÁŽNEJŠÍ OBCHODNÍCI VSTUPUJÚ DO SYSTÉMU S NÁKUPOM 250 AŽ 500  EUR, ČO TIEŽ NIE JE VEĽKÝ NÁKUP, ALE JE TAM VEĽA TOVARU NA PRIAMY PREDAJ. SÚ TAM  PEKNÉ BODY PRE  RÝCHLU KARIÉRU A VYSOKÝCH ZÁROBKOV. TIETO BODY SA NIKDY NENULUJÚ, ALE STÁLE ZACHOVÁVAJÚ PRE KARIÉRNY RAST. TENTO POSTUP SA PONÚKA KAŽDÉMU, KTO TO BERIE AKO DOBRÝ BIZNIS A MÁ V BANKE PENIAZE, KTORÉ TAM PREŇHO NEPRACUJÚ. UŽ LEN PRI PREDAJI PRODUKTOV JE TO 20 % ZISK Z KAŽDÉHO VÝROBKU A NÁSLEDNÉ PROVÍZIE Z VLASTNÉHO NÁKUPU I Z CELEJ VYTVORENEJ ŠTRUKTÚRY. TO SÚ TISÍCE % ROČNE !!! V BANKE 3 % ROČNE  ZABLOKOVANÍM ÚČTU NA 3 ROKY A ICH ZDANENÍM 19 % PODĽA ZÁKONA. CELÁ VAŠA RODINA MÔŽE PREDÁVAŤ TIETO VÝROBKY A ZARÁBAŤ PRIAMYM PREDAJOM NEMALÉ PENIAZE.

V KAŽDEJ FIRME BY STE MALI MAŤ SPOLUPRACOVNÍKA, KTORÝ PREDÁVA TIETO VÝROBKY KOLEGOM A PO ČASE CELÉMU OSADENSTVU. KAŽDÉ FITKO BY MALO POSKYTNÚŤ CVIČIACIM  NAŠU KÁVU, ČAJ, LEBO OKREM INÉHO ČISTÍ CIEVY, KTORÉ SA VIAC ZANÁŠAJÚ NADMERNÝM KONZUMOVANÍM PROTEÍNOV. DO FITKA CHODIA  KVÔLI  KRÁSE A ZDRAVIU, NO PRITOM PIJÚ ŠKODLIVÚ KÁVU. KAŽDÝ SALÓN KRÁSY TAK ISTO PRE KRÁSNU PLEŤ KLIENTKAM A MOHLI BY SME POKRAČOVAŤ. PRÁCE MÁME NEÚREKOM  !!!  

PRE ĽUDÍ, ČO CHCÚ ZAČAŤ S MENŠOU ČIASTKOU TO ČINÍ LEN cca 80 EUR. TO ZVLÁDNU MAMIČKY NA MATERSKEJ AKO AJ ŠTUDENTI A DÔCHODCOVIA. Z TOHO JE DOŽIVOTNÁ REGISTRÁCIA LEN ZA 18 EUR  BEZ  ĎALŠIEHO OBNOVOVANIA  LICENCIE.  DOSTANETE VŠAK  1 BALENIE KÁVY 3in1 + MATERIÁLY +  DVD ZADARMO.  TÝM SA STÁVA REGISTRÁCIA ÚPLNE BEZ POPLATKU. VERÍM, ŽE SA VÁM TO ZAPÁČILO.

EKONOMIKU, WEB STRÁNKU,  BALENIE TOVARU, VIRTUÁLNA KANCELÁRIA, ŠKOLENIA, SERVIS  A VŠETKO OSTATNÉ MÁTE TIEŽ ZADARMO. V AKOM PODNIKANÍ JE TO MOŽNÉ ?  NA VŠETKO SI MUSÍTE ZAROBIŤ SAMI A EŠTE  STE SA STALI BOJOVNÍKMI PROTI KONKURENCII, KTORÁ VÁS ZHLTNE ANI SA NENAZDÁTE. U NÁS JE TO STÁLA SPOLOČNÁ SPOLUPRÁCA A NIE KONKURENCIA. NIE STE SÁM VOJAK V POLI. AK JEDEN PADNE, DRUHÝ HO PODOPRIE. TO JE SILA PYRAMÍDOVÉHO SYSTÉMU, KTORÝ POUŽÍVAJÚ NAJBOHATŠIE SPOLOČNOSTI SVETA. NIE JE TO PYRAMÍDOVÁ HRA AKO SI TO NIEKTO MYLNE VYSVETĽUJE. TU SA PREDÁVA MNOŽSTVO TOVARU CEZ DOPORUČENIE ZÁKAZNÍKOM REFERENČNÝM A INFORMATÍVNYM SYSTÉMOM, VYTVÁRANIE SAMOSPOTREBITEĽSKEJ OBCHODNEJ SIETE A REKLAMOU, ZA ČO VÁS SPOLOČNOSŤ DOBRE ZAPLATÍ, LEBO UŠETRÍ NA PRENÁJME PRIESTOROV, DOPRAVE, REKLAME, ZAMESTNANCOCH, ODVODOCH A INÉ.

TENTO SYSTÉM MARKETINGU JE SCHVÁLENÝ ZÁKONOM UŽ 60 ROKOV !

AJ BILL CLINTON HOVORÍ O MLM, AKO O PROGRESÍVNOM PODNIKANÍ !

VAŠA PRÁCA JE LEN ZAVOLAŤ ZNÁMYM, NECH SI POZRÚ VAŠU STRÁNKU.

Toto unikátne PODNIKANIE je ľahké. Bez úverov, krachu, exekútorov, krádeží, iných strát, stresov, bez rizika, kde pomáhate každému, kto chce byť zdravý a pritom zbohatnúť. Nepoznám lepšiu symbiózu podnikania. Kozmetika, bižutéria a iné zdravotné produkty sú všade, ale len jedna káva s REISHI ! Máte prácu na celý život, ktorá je zábavou a môžete precestovať celý svet, lebo tento obchod je bez hraníc.

Zatiaľ je otvorených cca 50-60 krajín. Do konca roka 2010 ich má byť okolo 100. Pre nás je tu celá EU. Nezastavíte ten dav záujemcov ! Všetky otvorené krajiny doteraz stále expandujú. U nás ani v okolitých krajinách to nebude inak ! Nastúpte na vlak, čo najskôr, kým sa nezaplní ako v Oriflame, Avon a podobne. Tieto a podobné firmy zaplavili celý svet.

V začiatkoch to nebudú veľké príjmy. Tento marketing je však postavený tak, že aj za vlastný nákup dostanete na účet províziu. Tá bude zo začiatku malá, hlavne keď ste ešte sami (nemáte vlastných klientov a spolupracovníkov). Prvé mesiace musíte vytvárať svoju obchodnú sieť. Ak budete trpezliví a pravidelne odovzdáte informácie o tomto biznise ďalším ľuďom, úspech vo forme nadštandardných provízií, aj Tisíce EUR mesačne a bonusov ako sú dovolenky napr. v Malajzii, auto bonus MERCEDES a pod. určite prídu.

V KAŽDOM VEKU

Aj dôchodcovia sa do toho pustili s veľkou vervou, lebo pochopili, že za krátku dobu si budú ešte užívať zvyšok života ako bohatí ľudia. Doteraz pracovali ťažko 40 rokov a majú dôchodok, ktorý im neumožňuje konečne cestovať po svete ako ich kolegovia z Nemecka.

DÔLEŽITÁ JE PRE NICH AJ AKTIVITA, ABY RÝCHLO NEZOSTARLI A PREPADLI  DO STRESU  NEČINNOSTI, DEPRESIE, KTORÁ ICH UBÍJA. MAŤ POCIT, ŽE ŽIVOT SA UŽ SKONČIL A ČAKAŤ UŽ LEN NA KONIEC POZEMSKEJ PÚTE JE VEĽKÁ PSYCHICKÁ ZÁŤAŽ. OKREM TOHO CHCÚ ZANECHAŤ SVOJIM DEŤOM  NIEČO STABILNÉ A VEĽMI CENNÉ. KRÁSNY A BEZSTAROSTNÝ ŽIVOT S FIRMOU, KTORÁ IM BUDE NEUSTÁLE POMÁHAŤ. ANI ONI UŽ NEBUDÚ MUSIEŤ NIČ V ŽIVOTE ROBIŤ, LEBO ZASIATE SEMIENKO BUDE PRINÁŠAŤ STÁLU ÚRODU.

BUDÚ MAŤ DOSŤ PEŇAZÍ NA ŠTÚDIÁ, KONÍČKY A NA VŠETKO PRE LUXUSNÝ ŽIVOT. POKIAĽ NEBUDÚ POKRAČOVAŤ ZAPOČATÝM DIELOM SVOJHO PREDCHODCU A NEUSTÁLE ZVÄČŠOVAŤ SVOJE SIETE A TÝM SVOJE IMANIE. VÄČŠINOU  SA STÁVA, ŽE DYNASTIA MILIONÁROV ROZŠIRUJE SVOJE IMPÉRIUM, ALE VEĽAKRÁT PRÍDU O SVOJE BOHATSTVO ZLÝMI INVESTÍCIAMI A SPÁCHAJÚ AJ SAMOVRAŽDU, LEBO SI UVEDOMILI, ŽE ZNIČILI PRÁCU A OBETAVOSŤ SVOJICH PREDKOV. ZANECHAJÚ SVOJE POTOMSTVO BEZ PEŇAZÍ A STRECHY NAD HLAVOU. U NÁS SA VÁM TO NEMÔŽE STAŤ. ĽUDIA BUDÚ PIŤ KÁVU STÁLE A VAŠA PRÁCA JE ZÁBAVOU A NIE BEZSENNÉ NOCI AKO SI POŽIČAŤ NIEKDE PENIAZE NA PREŽITIE, ČO JE ZASE LEN ĎALŠÍ VEĽKÝ PROBLÉM A ZADLŽOVANIA SA !!!  JE TO LEN PREDĹŽENIE  KATASTROFY A KOLOTOČ SA OPAKUJE NEUSTÁLE AŽ DO KONCA, POŽIČANÉ PENIAZE MÁLO KEDY POMÔŽU, SKÔR NAVÝŠIA DLH.

DÔCHODCOVIA  MAJÚ UŽ SVOJE RÔZNE ŽIVOTNÉ SKÚSENOSTI A NECHCÚ  SEDIEŤ DOMA A NEMAŤ JEDNO EURO NAVIAC PRE SVOJE VNÚČATÁ. STANÚ SA VEĽMI DÔLEŽITÍ PRE CELÚ RODINU A UZNÁVANÍ V NAŠEJ SPOLOČNOSTI, ALE AJ V ŠIROKOM OKOLÍ. STRETÁVAJÚ SA S INÝMI DÔCHODCAMI A STRHNÚ ICH SO SEBOU DO VÍRU BIZNISU A PREDĹŽENIA ŽIVOTA S NAŠIMI VÝROBKAMI. NIEKTORÍ SI KONEČNE SPLNILI  SVOJ SEN, LEBO CELÝ ŽIVOT CHCELI VEĽA ZARÁBAŤ, ALE  NEBOLA MOŽNOSŤ, PO REVOLÚCII SA POTOM BÁLI ÍSŤ DO VEĽKÉHO RIZIKA A NEVEDELI ANI S ČÍM PODNIKAŤ.

U NÁS AJ ŠTUDENTI KÝM SKONČIA VŠ SA STANÚ MILIONÁRMI A NEBUDÚ STÁŤ V RADOCH NA RÔZNYCH KONKURZOCH A ČAKAŤ KTO ICH KEDY ZAMESTNÁ.

MAMIČKY NA MATERSKEJ BEZ PROBLÉMOV ZARÁBAJÚ CEZ INTERNET.

Nemusíte nikde platiť za priestory a nakupovať množstvo tovaru, kde sa zmrazia milióny. STAČÍ VÁM MALÝ ZÁPISNÍK ALEBO NOTEBOOK A VZORKA KÁVY, ABY STE UROBILI VEĽKÝ OBCHOD ! Neplatíte žiadnych zamestnancov ani žiadne iné výdaje, odvody, ale pracujú aj pre Vás. Túto prácu môžete vykonávať aj cez internet a nemusíte vytiahnuť ani päty z domu, lebo aj objednávky a platby za tovar i registrácie urobíte cez internet !!! Môžete sa venovať rodine a čas si zadeliť podľa svojej potreby. U nás však zarábate aj vtedy, keď spíte. Vy sa len občas pozriete do Vašej virtuálnej kancelárie, kde vidíte o koľko ľudí sa Vám rozšírila sieť a koľko tovaru sa predalo. Môžete ísť na dôchodok aj o rok, budete dostávať stále a stále viac peňazí. Poznáte taký dôchodok ? Aj ľudia na vozíku sú u nás úspešní a bohatí. Aký je to Super pocit, že vedia aj oni zarábať a dávajú túto šancu podobne postihnutým !

Zarábať ako postihnutý  viac sám v rodine ako všetci dohromady ! Mať pocit šťastia a aj v tejto ťažkej osudovej situácii získať VÁŽNE UPLATNENIE V PODNIKANÍ. Deň má 24 hodín a 1/3 prespíte, ale aj vtedy zarábate, lebo ľudia pracujú niekoľko hodín denne aj pre Vás. To sa nikde v žiadnom pracovnom alebo aj v klasickom podnikaní nemôže stať.

To sú tisíce hodín denne v rôznych štátoch sveta !!! Oddychujete niekde na pláži, venujete sa rodine alebo cestujete po svete a peniaze sa generujú bez zastavenia. Je to ako lavína.

TENTO OBCHOD ROBÍ ČORAZ VIAC ŠPORTOVCOV, UMELCOV, POLITIKOV, LEBO NIKDY NEVEDIA DO KEDY IM BUDE SLÚŽIŤ ZDRAVIE A POPULARITA !!!

Ak nie ste dobre platený športovec, spevák, herec, celebrita, programátor a politik, nikdy nebudete mať dosť peňazí z práce, do ktorej chodíte. Nehovoriac, že si musíte všetko vydrieť, aby ste dostali nejakú almužnu. Ostanete navždy chudobní a závislí na zamestnávateľovi, ktorý stále rozhoduje za Vás. Odovzdávate mu Váš um, šikovnosť, zdravie a nie ste dostatočne zaplatení. U nás máte všetko pripravené ako na tácke pre Vaše podnikanie ! Po promócii alebo maturite ste mali krásny pocit úľavy a šťastia. Svet Vám ležal pri nohách. Zakrátko ste sa prebudili v realite života, bezúspešným hľadaním  zamestnania a uplatnenia.

Potom to trvá rok, dva a strácate aj chuť do života. Stále však čakáte na zázrak, že sa všetko zmení. Ako, keď preto nič neurobíte ? Nepodáte si ani LOTTO. Tu je však malá šanca na výhru !

MÁTE LEN TO, ČO MUSÍTE MAŤ A NIE TO, ČO BY STE CHCELI MAŤ !“ To chce asi málokto.

Veríme, že to dokážeme SPOLU S VAMI !
Bez spolupracovníkov to v MLM nie je možné !