Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

GANO EXCEL INTERNATIONAL

Gano Excel je rozvíjajúca sa marketingová spoločnosť fungujúca na základe multi-levelu, čo má obrovský význam v oblasti priemyslu zdravej výživy.

Bola založená v roku 1995 v štáte Kedah v Malajzii. Gano Excel je poprednou wellness spoločnosťou zameranou na produkty zdravej výživy Ganoderma, posilňujúcou imunitný systém. Poskytuje zdravé výrobky určené k distribúcii prostredníctvom siete nezávislých dodávateľov. Jej produkcia zastáva popredné miesto v oblasti výroby medzinárodne certifikovanej ako GMP, čo má asi len 5 % výrobkov na svete. Pomocou dlhodobých investícií do výskumu a vývoja pre zabezpečenie kvality je Gano Excel pripravená splniť aj do budúcnosti tie najprísnejšie požiadavky na produkty.

Vlastní najväčšiu organickú plantáž Ganodermy na svete, aby udržali krok s plánom „10 rokov, 100 krajín“, odštartovaným v roku 2000.

Spoločne s dynamickým tímom sprostredkovateľov, Vám Gano Excel s ochotou pomôže rozbehnúť vlastný biznis 21. storočia.

Tím manažmentu Gano Excel Malaysia je vedený profesionálnymi, pokrokovými a vizionárskymi osobnosťami, ako sú pán Leow Soon Seng, pán Ler Soon Kiak, pán Ooi Kheng Seng, pán Leong Ting Yu a pán Lewnegie, ktorí sa delia o zodpovednosť za úspech celosvetových obchodných operácií Gano Excel. Rast na prvom mieste. Tímová práca je kľúčom k úspechu. Ku každému nápadu, ktorý je realizovaný v Gano Excel pristupujeme individuálne. Cieľavedome sa venujeme tomu, aby sa Gano Excel stala najlepšou MLM spoločnosťou na svete.

Krátke videá o spoločnosti