Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

PRODUKTY

GANO NÁPOJE

GanoC´Real SPIRULINA

Super výživný nápoj obsahuje Spirulinu (sladkovodnú riasu), smotanu, trstinový cukor a extrakt z Ganodermy Lucidum. Je zárukou uspokojenia každodenných nutričných potrieb vášho tela. Obilniny napomáhajú tráveniu a prispievajú k udržaniu optimálnej hmotnosti. Tento instantný a rýchlo pripravený pokrm predstavuje ideálnu kombináciu živín.
Cena: 19,45 €. Pre registrovaných: 16,21 €.

GANOCAFE 3 v 1

Gano Cafe 3v1 zdraviu prospešný horúci kávový nápoj, ktorý je vyrobený z extraktu Ganoderma, kávy vysokej kvality, cukru a sušenej smotany na rastlinnej báze. Gano Cafe 3v1 je prvý horúci nápoj na svete, ktorý prichádza s kombináciou kávy a Ganodermy.
Cena: 15,13 €. Pre registrovaných: 12,61 €.

GANOCAFE MOCHA

Ganocafe Mocha je zmes prémiových kávových zŕn, kakaa a extraktu Ganoderma namiešaná v správnom pomere. Prináša šálku originálnej jemne krémovej kávy, ktorá je charakteristicky miestna, skôr s medzinárodnou chuťou.
Cena: 19,10 €. Pre registrovaných: 15,92 €.

GANOCAFE CLASSIC

Ganocafe Classic je instantná káva, ktorá je zmesou kvalitnej kávy - pravá ARABICA najvyššej kvality doplnená ROBUSTOU pre jemnú chuť a extraktom Ganoderma. Veľmi ľahká príprava a nezameniteľná chuť prináša naozaj upokojujúci účinok.
Cena: 15,13 €. Pre registrovaných: 12,61 €.

GANOTEA SOD

Ganotea SOD je horúci nápoj zložený z roibosového čaju (Asphalatus Linealis) pochádzajúceho z Južnej Afriky a výťažku Ganoderma Lucidum. Jeho jemná chuť a priaznivé účinky ho predurčujú na každodenné pitie. Z jedného sáčku si môžete uvariť až dva litre čaju - pitný režim na celý deň.
Cena: 13,68 €. Pre registrovaných: 11,40 €.

GANO SCHOKOLADE

Tento výživný, povzbudzujúci, zdravý nápoj je obohatený o extrakt Ganoderma Lucidum, vysoko kvalitné kakao, odstredené mlieko a sušenú smotanu na rastlinnej báze. Gano Schokolade je nápad Gano Excel. Tento nápoj je vyrábaný z kakaa a Ganoderma Lucidum.
Cena: 15,12 €. Pre registrovaných: 12,60 €.

 

POTRAVINOVÉ DOPLNKY

GANODERMA

Ganoderma od Gano Excel je vyrobená v kombinácií šiestich druhov Ganodermy Lucidum, ktorej sa tiež hovorí “kráľovná liečivých rastlín”. Pomáha posilňovať imunitný systém, zaisťuje zdravú regeneráciu tela a zvyšuje odolnosť voči chorobám. Označujú ho za účinnejší ako Gingsen (ženšeň).
Cena: 34,49 €. Pre registrovaných: 28,74 €.

EXCELLIUM

Excellium je vlastne mycélium z Ganodermy, ktoré obsahuje široké spektrum zložiek (vitamíny, minerály, enzýmy, karbohydráty a proteíny), tiež označované ako “mozgové tonikum”. Gano Excel je svetovým priekupníkom v spracovaní a komerčnom využití mycélia.
Cena: 34,49 €. Pre registrovaných: 28,74 €.

CORDYCEPS – ETERNITY

Cordyceps - je tradičným liekom Čínskej národnej fytoterapeutickej farmaceutiky starej 1200 rokov.  Má neobyčajnú podobu svojej existencie, vďaka ktorej v sebe nesie informáciu o obrovskej schopnosti prežitia. V mnohých literárnych prameňoch sa poukazuje na to, že "jednu časť svojho biologického cyklu cordyceps prežíva v podobe rastliny, druhú ako hmyz".  
Cena: 36,72 €. Pre registrovaných: 30,60 €.

SPIROGRASS

Spirograss - je kombináciou 100 % certifikovaných organických rastlinných zložiek - spiruliny, alfalfy, pšenice a jačmeňa. Obsahuje komplexnú radu živín, ktoré naše telo potrebuje každý deň. Je organickou potravou bez obsahu toxínov, ťažkých kovov, pesticídov, umelých konzervačných prísad, farbív a stabilizátorov. Je teda vyváženou zelenou potravinou.  
Cena: 38,16 €. Pre registrovaných: 31,80 €

 

OSOBNÁ STAROSTLIVOSŤ

GANO SOAP

Gano Soap je unikátne mydlo vyrobené kombináciou extraktu Ganoderma a ušľachtilého kozieho mlieka. Gano Soap jemne čistí a ošetruje pokožku, zároveň jej dodáva vláčnosť a krásu. Gano Soap je obohatené o vitamín E a minerály, čo napomáha regenerácii starnúcej pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu.
Cena: 11,86 €. Pre registrovaných: 9,88 €.

GANO TRANSPARENT SOAP

Transparentné toaletné mydlo vyrobené z výťažku palmového oleja, extraktu Ganodermy Lucidum, papáje a aloe vera. Zvlhčuje pokožku a udržuje ju zdravú a mladistvú.
Cena: 13,82 €. Pre registrovaných: 11,52 €.

GANO FRESH

Zubná pasta Gano Fresh je vyrobená zo špeciálnej zmesi extraktu Ganoderma s príchuťou sviežej mäty a ďalších prírodných zložiek. Gano Fresh zabraňuje kazeniu zubov, tvorbe povlaku, zápalu ďasien a príjemne osviežuje dych. Výborná na potláčanie paradentózy a problému s krvácaním ďasien, vhodná na každodenné použitie.
Cena: 9,19 €. Pre registrovaných: 7,66 €.