Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

VYJADRENIE ODBORNÍKOV

Dvojnásobný nositeľ Nobelovej ceny prof. Linus Pauling a nositeľ Nobelovej ceny Otto Warburg hovoria a potvrdzujú, že rakovina môže vzniknúť len v prekyslenom organizme, kde nie je ACIDOBAZICKÁ ROVNOVÁHA ! Najnovšie výskumy v Nemecku potvrdzujú, že len 3 až 6 % ľudí je úplne zdravých. To sú väčšinou ľudia mladý. Podobne to vyzerá zrejme aj v EU. Ostatní sú všetci v zóne ohrozenia a vážneho poškodenia zdravia. Skoro všetko vychádza z prekyslenia organizmu a skládkami nebezpečných toxínov, ktoré sa stále usadzujú v našom tele a narušujú zdravé ph vo všetkých bunkách. Bunky sú ochudobňované o potrebný kyslík, výživu a všetky funkcie orgánov sú narušené. Endokrinné žľazy nemôžu optimálne fungovať, ako aj všetky orgány. Dochádza k demineralizácii organizmu a k ďalšiemu vážnemu prekysľovaniu. Takto opakujúci kruh poškodzovania organizmu sa znásobuje až do ukončenia našej pozemskej púte. Choroba nám oznamuje a signalizuje, že niečo nie je v poriadku ! Dostaneme tzv. lieky, ktoré len potláčajú čiastočne bolesť a chorobu, ale väčšinou ju neliečia. Aj po chirurgickom zákroku rakoviny je len odstránený nádor a napadnuté okolie. Organizmus ostáva však stále prekyslený a choroba sa často vracia aj niekoľkokrát. Metastázy majú dobré podmienky na šírenie zhubnej choroby do celého tela. Preto je najdôležitejšie odstrániť prekyslenie organizmu a dodať maximálne množstvo kyslíka do buniek ako aj remineralizácia - dodanie dôležitých minerálov a vitamínov. Naša RIESHI obsahuje všetky tieto dôležité prvky, dokázala aj úplne vyliečiť rakovinu a iné vážne choroby.

Naša káva, čaj a produkty s hubou REISHI obsahujú všetky potrebné látky na maximálne ozdravenie a detoxikovanie organizmu. Na prevenciu bežne stačí jedna šálka kávy denne. Už nikdy nebudete chcieť inú kávu. Budete sa cítiť mladší, plný energie celý deň a choroby budú odchádzať veľmi rýchlo alebo postupne. Budete chudnúť bez diét a priberať podľa potreby. Táto huba stále zaistí zdravotné účinky vyhľadaním - skenovaním celého tela. Nájde chorobu alebo poškodené miesta, ktoré začína liečiť. Najúčinnejšie látky z REISHI zostávajú v bunke do svojho vstrebania - u iných bylín odchádzajú cez obličky von. Bunky dostanú maximálne množstvo kyslíka cez prvok - ORGANICKÉ GERMÁNIUM, čo je jeden z najdôležitejších prvkov pre naše zdravie. Nikde inde sa ho toľko nenachádza, ako aj iné dôležité zložky v našich produktoch.

Naša KRÁĽOVSKÁ HUBA REISHI je najsilnejší prírodný produkt proti rakovine, jej prevencie ako aj na iné vážne choroby. Dostáva organizmus do rovnováhy a zmení ho na zásadité prostredie. Maximálne odstraňuje jedovaté toxíny z tela a tým sa stávate zo dňa na deň zdravší. Ak pijeme aspoň jednu kávu denne zisťujeme ako sa dobre cítime, máme ľahkú hlavu, dobre spíme, odchádza únava, prestávajú bolesti kĺbov, atď. Je to spôsobené nielen odstránením toxínov, ale aj prečisťovaním hrubého a tenkého čreva i jeho mikroklkov, cez ktoré sa obnovuje maximálne vstrebávanie vitamínov. Prečisťujú sa aj cievy až po mikrovlásočnice, cez ktoré znova účinne prechádza výživa do všetkých orgánov a kĺbov. Aj lieky predpísané lekárom na rôzne choroby pôsobia účinnejšie, lebo nemajú v ceste také zátarasy. Nakoniec sa postupne znižuje ich dávka až po vysadenie. Začína sa oživovať vnútorné prostredie, procesy a všetky orgány. Najdôležitejší je vitamín C, ale aj minerály, vitamíny, ktoré sú v našej hube. Nepotrebujete už brať iné doplnky výživy.

Máte tu všetko, čo potrebujete pre dlhý život. Ani koenzým Q 10 a Omega 3 tu už nehrá takú rolu, lebo naša huba maximálne čistí cievy a germánium dodáva veľa kyslíka pre naše srdce, tým ho udržiava v maximálnej pohode a výkonu. Maximálne detoxikuje organizmus a čistí tenké i hrubé črevo. Likviduje zároveň parazity, ale udržiava pri živote dôležité baktérie pre našu imunitu. Pre parazity je REISHI jeho zložením nepríjemným prostredím a týchto votrelcov zabíja. Obnovuje sa peristaltika hrubého čreva a ľudia žasnú, čo všetko z ich tela odchádza ! Dôležité je však jesť ovocie a zeleninu, aj keď obsahuje niekedy menej vitamínov, až o 70 % ako kedysi. Táto vláknina dopomôže dočistiť hrubé črevo. Tradičná Čínska a Japonská medicína radí naše REISHI účinnosťou na prvé miesto na svete medzi všetkými bylinami. Lekári a vedci liečia úspešne okolo 20 chorôb oficiálne aj v nemocniciach.

REISHI sa svojou účinnosťou stáva UNIVERZÁLNYM prírodným liekom a je nádejou celého ľudstva. JE TO DAR, KTORÝ SA NEODMIETA ! ZDRAVIE JE VAŠIM NAJVÄČŠÍM BOHATSTVOM A MALOU INVESTÍCIOU SI HO POSILNÍTE PRI JEDNODUCHOM PRÍJEMNOM PITÍ LAHODNEJ KÁVY.

 

 

JE TO HUBA DLHOVEKOSTI,

KTORÁ JE OVERENÁ TISÍCROČIAMI !!!

 

Dr. Kwiecinski, odborník pre vedecký výskum
uvádza hubu REISHI ako nádej súčasnej medicíny.
S TÝMTO SÚHLASÍ AJ ŠPIČKA LEKÁRSKYCH SVETOVÝCH KAPACÍT !
Nikdy doteraz nebola zaznamenaná taká účinná rastlina.

  NAJNOVŠIE VÝSKUMY O BEŽNEJ KÁVE HOVORIA AKO O ŠKODLIVOM NÁPOJI, KTORÝ JE DOSLOVA JEDOM PRE PREKYSLENÝ ORGANIZMUS ! PODPORUJE ZÁROVEŇ PRODUKCIU ZLÉHO CHOLESTEROLU A NIČÍ VAŠE SRDCE !

  NAŠA ZDRAVÁ KÁVA OBSAHUJE LEN 1 % KOFEÍNU, ALE ÚČINOK REISHI VÁS OSVIEŽI NA CELÝ DEŇ. MÁ NAJVYŠŠIU KVALITU NA SVETE - GMP !

REFERENCIE

 

MUDr. Ľudmila Kalafusová, Košice

Som lekárka s 30 ročnou praxou a vlastním 40 certifikátov z oblasti medicíny. Som veľmi prístupná aj alternatívnej medicíne a vyskúšala som už mnoho rôznych produktov s väčším alebo menším úspechom. Stále som však zistila, že podporná liečba prírodnými produktmi priniesla svoje ovocie. Je dobré, keď lekár môže dať pacientovi niečo naviac a pomôcť jeho utrpeniu. Nedávno som však natrafila na produkty s hubou REISHI a môžem verejne prehlásiť, že som veľmi spokojná, ako aj moji pacienti s rýchlymi účinkami, aké som doteraz nikdy nezaznamenala. Odchádza bolesť kĺbov, migrény, únava a mnoho rôznych neduhov. S pitím kávy, čaju, Ganodermy a Excellium mám aj vlastné veľmi dobré skúsenosti. Som nadmieru spokojná ako nikdy predtým. Môžem tieto produkty vrelo doporučiť každému, najmä ako prevenciu, ale aj ako veľmi vážny doplnok liečby. Podľa výskumu a vedeckých štúdií je táto Kráľovská rastlina najsilnejším prírodným liečivom proti rakovine a iných ťažkých chorôb, ktorá často prekonáva klasickú liečbu. V Japonsku už dlhé roky liečia oficiálne s hubou REISHI v nemocniciach okolo 20 chorôb s veľkým úspechom. K nám sa dostáva až teraz. Využime tento dar ľudstvu a vyskúšajte ho, aby ste skúsili tieto blahodarné účinky na sebe. Potom uveríte, že som to nerobila z čisto komerčných dôvodov. Kolegovia lekári zapojte sa do misie zdravia. Prípadné konzultácie a nákup produktov na tel. 0905 843 362.

 

Zdenko Žužič, Bratislava

S touto kávou mám veľmi dobré skúsenosti. Po krátkej dobe sa mi stabilizoval krvný tlak. Celkovo sa lepšie cítim a mám veľa energie. Jednu nohu som mal opuchnutú už dlhšiu dobu a musel som nosiť voľnejšiu obuv. Asi po dvoch týždňoch mi noha úplne odpuchla. Som nadšený týmito výrobkami a snažím sa ich doporučiť každému ako dobrú prevenciu pre svoje zdravie. Som nevidomý a predsa sa začínam venovať tejto činnosti aj obchodne, lebo viem, že ponúkam ľuďom zdravie s tou najvyššou kvalitou a príjemným lahodným pitím kávy.

 

Veronika Gajdošová, Košice

Mám na krku 50-tku a vlastním menšiu reštauráciu. Som často na nohách a poslednú dobu som sa cítila dosť unavená. Nedávno ma začala bolieť pravá noha, hlavne kĺby a ťažko sa mi chodilo. Môj známy bol u mňa na obede a videl ako škintám. Podaroval mi jednu zdravú kávu. Asi hodinu po vypití čiastočne bolesť poľavila. Následne som sa zaregistrovala a objednala kávu. Po piatich kávach (1 denne) ma prestali bolieť kĺby a pocítila som veľký príliv energie. Dnes vybehnem na prvé poschodie, kde bývam bez problémov, aj s plnými taškami. Na návšteve u sestry som vypila obyčajnú kávu, kde po malej chvíli ma začala bolieť hlava. Nevedela som sa dočkať kým prídem domov a dám si našu zdravú kávu. Asi po hodine bolesť prestala. Myslím, že aj tu sa potvrdila škodlivosť obyčajnej kávy. Odvtedy si ju nosím so sebou v kabelke. Cítim sa veľmi dobre a odporúčam ju každému. Vyskúšajte - 0905 478 169.

 

Vierka, Prešov

Mám 23 rokov a od mladosti mám sennú nádchu a slabšiu astmu. Prežívam pravidelné problémy a len čiastočne mi pomáhajú lieky. Po 3 týždňoch pitia kávy 1 dávka ráno a počas dňa pitie 1 l čaju  v práci som úplne v pohode. Nechce sa mi veriť, že nemusím mať stále po ruke papierové vreckovky. Mám čistý nos a dýchacie cesty. Je to úžasné.

 

Adam, Košice

Mám 50 rokov a pri havárii som si narazil ľavú časť hrudníka. Už 7 rokov som mal stále bolesti v rebrovej časti. Po hodinovej chôdzi som už mal také bolesti, že som si musel niekde sadnúť. Bral som často Ibalgin kvôli bolestiam. Po dvoch týždňoch pitia 1 šálky ráno som si uvedomil, že bolesti ustúpili. NEUVERITEĽNÉ ! Každý deň som cítil po vypití kávy akúsi zvláštnu pohodu a pokoj. Nebol som taký nervózny v práci ako predtým. Cítim zvláštny príliv energie celý deň až do večera.

 

Janka, Košice

Mám 34 rokov a pijem kávu tretí týždeň. Prestali ma bolieť kĺby, aj vysoký tlak sa mi čiastočne upravil. Počas dňa si pochutím aj na čokoláde, ktorú som podarovala aj svojmu krstňaťu, ktorá ju pije pred vyučovaním. Má v škole veľa energie a lepšie vníma vyučovanie. NEZASPÁVA ! Odporúčam rodičom najmä u detí, ktoré nechcú ráno jesť. Získajú super výživu vitamínov, minerálov a antioxidantov na celý deň. Nezabudnime na liečivú hubu REISHI, ktorá zabráni rôznym chorobám ako aj chrípke. Veľmi vážne ovplyvňuje fyzický vývoj dieťaťa, lebo mu dodá vápnik ako aj iné dôležité prvky.

 

Julka, Zvolen

Mám 28 rokov a kávu s čajom pijem dva týždne. Nie som tak unavená počas dňa. Konečne začínam chodiť na WC, čo som roky chodila tak 2-3 x do týždňa. Teraz chodím niekedy ráno aj večer. Zároveň používam pastu a cítim veľké zlepšenie kvality zubov a ústnej dutiny. Používam aj mydlo a moja pokožka na tvári sa zlepšuje už po týždni. Nemám také vyrážky aké sa mi často vyhadzovali po rôznom jedle.

 

Miriam, Trebišov

Mám 31 rokov a od narodenia mám alergiu na čokoládu a vanilkový cukor. Nikdy som nemohla jesť zákusky s touto látkou. Kávu i čaj pijem mesiac a skúsila som vanilkové rolky aj iné čokoládové zákusky na svadbe. Urobila som pokus a nechcela som priznať prísediacim, že mám Alergiu. Bola som veľmi príjemne prekvapená, že žiadna vyrážka sa neobjavila. Uvidím, čo bude ďalej. Cítim veľký príliv energie a nebolia ma nohy ako predtým. Každému o tom rozprávam.

 

Milan, Košice

Mám 56 rokov a na návšteve u priateľov som sa prechladil pri otvorenom okne. Bolo to v zime a moja ľavá časť chrbta počas 1 hodiny bola zasiahnutá až tak, že som do Košíc nemohol šoférovať. Musel som brať silné lieky proti bolesti. Nikdy som sa už nezbavil tejto bolesti, ktorá sa mi neustále vracia len pri malom prievane. To všetko kvôli fajčiarom, ktorým som nechcel pokaziť radosť z fajčenia. Kávu pijem 1 mesiac ako aj čaj cez deň v práci. Cítim sa výborne. Nie som unavený ako predtým. Opravoval som vonku auto a ani som nezbadal, že by ma niečo zabolelo. Dosť fúkal vietor a nič sa nedialo. Celkovo som bol veľakrát polooblečený a nič. Prestali ma bolieť kolená a kríže. Je to skvelé.

 

Ján, Košice

Mám 42 rokov a robím maséra. Za 15 rokov práce som už bol taký unavený, že ma musel masírovať 3 x týždenne kolega, aby som mohol pracovať. Bral som rôzne prírodné ako aj chemické lieky. Málo to pomáhalo. Mal som doslova chronickú únavu. Nedám dopustiť na našu kávu a čaj. Je to veľká úľava a veľa energie. Omladol som minimálne o 10 rokov. Cítim sa výborne.

 

Anka, Bardejov

Mám 30 rokov a od mladosti mám pri mesačnom cykle 1 - 2 dňové veľké bolesti, ktoré zaháňam tabletkami. Potom som z toho unavená a stále by som spala. Celý týždeň som z toho úplne na nič. Začala som piť kávu 3 dni pred mesiačikmi a len minimálne som zacítila môj deň. Po celý čas som nemala žiadne problémy. Je to neuveriteľné ako som sa zbavila týchto bolestí. Nehovoriac, že celý deň  pracujem bez únavy. Som veľmi spokojná a konečne pijem kávu bez rôznych škodlivých prísad. Prvýkrát som mala možnosť porovnať našu GMP kávu s inou škodlivou.

 

Jozef, Poprad

Mám 38 rokov a som Taxikár. V práci vypijem 2 - 3 Redbully, aby som vydržal celú noc. Teraz si dám 1 kávu a so sebou v termoske 1 l čaju.  Som svieži celú noc ako rybička. Ráno by som mohol ísť rúbať drevo. Chodím po úradoch a vybavujem aj iné veci, ktoré som predtým nemohol, lebo som sa ráno zvalil do postele od únavy. Keď však zaľahnem ráno alebo aj poobede, hneď zaspím a mám dlhý spánok. Nevedel by som už bez týchto produktov fungovať. Verím však, že pri spolupráci s touto firmou už nebudem dlho taxikovať.

 

Milan, Prešov

Mám 32 rokov a som zdravý, ale kávičkár. Na webe som našiel zdravú kávu. Už pri prvej šálke som bol príjemne prekvapený jej chuťou, arómou a dlhodobým účinkom. Pijem 2 denne, nie 4 až 5 ako predtým. Po dvoch týždňoch pitia sa ma nechytá chrípka, ako mojich kolegov. Mám zvláštny pocit pohody, čo som predtým nepoznal.

 

František, Košice

Mám 47 rokov a dlhé obdobie mám krvácanie ďasien, aj keď som sa dopoval vitamínmi. K zubárovi som nešiel, lebo som myslel, že sa mi to po čase upraví samo. Priateľ mi dodal Gano fresh pastu, a kávu. Krvácanie po 4 dňoch prestalo a mám aj pocit silnejších - pevnejších zubov s belším odtieňom. Celkovo mám viac energie. Kávu pijem 2 x denne. Cítim sa oddýchnutý a plný elánu.

 

Tibor, Košice

Mám 66 rokov a nadváhu, s ktorou už dlho bojujem. Vysoký tlak, cukrovku a dnu. Netreba viac ! Manželka mi doniesla z práce  kávu, čaj a tobolky GanodermyExcelium od kolegyne. Môj záchvat bol až taký veľký, že som nemohol zísť z postele. Už 2 dni som bral veľké dávky Brufenu, aby som sa mohol aspoň trochu pohnúť. Každý vie, kto to prežil aké sú to ukrutné bolesti pri každom malom pohybe. Neviete sa ani otočiť alebo dotknúť palcom, kolenom alebo bokom chodidla postele. Po dvoch kávach a 4 čajoch v 3 dcl. hrnčeku a tobolkách po 1 tbl. + vitamín C za 1 deň som konečne nad ránom zaspal. Ráno som si myslel, že som sa znova narodil. Žiadne bolesti a plný energie. Pijem každý deň 1 kávu ráno a počas dňa  2 l čaju z jedného sáčku. Cítim sa veľmi dobre a jazdím na aute, čo som pri záchvatoch nemohol, lebo každé šliapnutie na spojku mi spôsobovalo veľkú bolesť. Taktiež som pociťoval neuveriteľnú bolesť pri zohnutí kolena, keď som nastupoval alebo vystupoval z auta. Som nesmierne vďačný za tieto produkty, lebo bolesti rýchlo ustúpili a mohol som jazdiť i chodiť do práce. Tieto záchvaty mám často. Už prešli 3 mesiace a záchvaty sa nevrátili. Mám dobrý ľahký pohyb v kolenách. Je to SUPER !

 

Andrej, Košice

Mám 43 rokov a pred týždňom som si bol dať zaplombovať hornú stoličku vpravo. Okrem toho mi krvácali ďasná a zuby sa mi kývali. Zaplombovaný zub začal až natoľko bolieť, že som ho už chcel obetovať a mať pokoj. Po týždni čistenia zubov s našou pastou a pitím kávy 1 šálky ráno prestala bolesť zuba, ktorú som zaháňal tabletkami. Zubné lôžka sa super spevnili a mám kopec energie. Mal som šťastie, že mi to ponúkla jedna slečna z Košíc, ktorú som niesol z našej agentúry na letisko, ktorá si všimla, že som nejaký nesvoj. Ďalšie šťastie, že som nemal čas z práce, aby som navštívil zubára, lebo by som zbytočne prišiel o zub.

 

Ján, Bratislava

Mám 60 rokov a rozhodol som sa vyskúšať zdravú kávu. Bol som prekvapený jej účinkami a dlhodobou  potenciou. Máme tu čiernu viagru. SOM Z TOHO NA VETVY ! Cítim zvláštnu energiu, čo som už dávno nepoznal - len za mlada !

 

Ľuboslav, Michalovce

Mám 57 rokov a nadváhu 20 kg . Doteraz som nepociťoval nejaké vážne problémy. Zrazu chôdzou dole schodmi, keď u nás nefungoval výťah som zacítil bolesti v kolenách, ktoré prešli do dosť veľkej bolesti aj hore schodmi, keď som sa vrátil z práce. Počas dňa sa to dalo zniesť, pretože v práci sedím. Po týždni pitia kávy a čaju sa bolesti stratili. Cítim zvláštnu ľahkosť. Som zvedavý dokedy !

 

Marika, Bratislava

Mám 54 rokov a 15 kg naviac. Začali ma bolieť bedrové kĺby a kolená. Najmä hore schodmi. Nepoužívala som doteraz výťah, lebo bývam na vyvýšenom poschodí.  Potom sa to už nedalo vydržať. Po týždni pitia kávy a čaju bolesti úplne ustúpili. Je to super. Mám pocit akoby sa mi do kĺbov vracala miazga.

 

Patrik, Košice

Mám 58 rokov a začal som mať problémy s prostatou. Počas dňa sa to dá zniesť. Po nociach som však nevedel spať, hlavne nadránom. Okolo 4 h. ráno som bol niekedy aj 5 x na WC. Bol som potom z toho unavený celý deň, lebo som sa nevyspal. Bral som už rôzne lieky na prostatu. Po pití kávy, čaju a tabl. Ganodermy 1 x denne sa mi úžasne zmenil zdravotný stav. V noci spím ako medveď a na WC chodím už len ráno alebo len 1 x ! Raz som si dal kávu večer pri TV a nemohol som zaspať do rána. Podľa toho vidno, aká je silná a účinná táto káva aj bez kofeínu proti únave. Mám oveľa viac energie ako predtým. Cítil som už chronickú únavu.

 

Milada, Rožňava

Mám 46 rokov a mala som bolesti kĺbov. Časté migrény a chronickú únavu. Cítila som sa ako vybitá baterka. Nevládala som už chodiť do práce a starať sa o dve deti. Stále by som len bola spala. Po týždennom pití kávy, 1 l čaju a 1 tabl. Excelium ráno každý deň sa cítim ako vymenená.

 

Eva, Košice

Mám 34 rokov a som zdravotná sestra. Stála únava, bolesti kĺbov a krížov som zaháňala tabletkami, ktoré som mala stále po vreckách. Po dvoch týždňoch pitia kávy, 1 tbl. Ganodermy a čaju sa bolesti stratili. Z predošlého dňa som si stále nechávala zvyšok čaju na umytie tváre a na zapitie tabletky kým vychladne káva. Inštinktívne som si potierala čajom krk pod vlasmi, kde sa mi dlhé roky vytvárali bradavice. Stále boli väčšie a spôsobovali mi nemalé problémy v zadnej časti krku. Začali prechádzať už aj do prednej časti, čo som s hrôzou pozorovala. Kožný lekár ma upozornil, že to je vírusového charakteru a musím to dať operatívne odstrániť. Aké bolo moje doslova zdesenie v dobrom, keď som asi po 3 týždňoch zistila, že moje bradavice sú už také malé ako zápalkové hlavičky. Dnes po 6 týždňoch som úplne vyliečená. Mám čistú pokožku, ktorú som s veľkým prekvapením ukázala manželovi a svojim dvom deťom. Dnes už o tom hovorím rodine, čo som predtým zatajovala. Skúsila som mnoho mastičiek, ale nič nepomáhalo. Som neskutočne šťastná. Skúste tieto produkty a na sebe uvidíte neuveriteľné účinky i stratu únavy.

 

Arpád, Prešov

Mám 55 rokov a som Tirák. Jazdím dlhé roky po zahraničí a pijem 5 - 8 káv denne. Je to veľká záťaž na srdce, ale potrebujem vzpruhu. Je to veľký zvyk. Ešte aj veľa fajčím. Cítil som však, že už nevládzem a väčšiu časť jazdy som prenechával svojmu 25 ročnému synovcovi. Doslova som cítil odpor k volantu. Treba však splácať dom a auto. Už som nevedel, čo mám robiť. Lekár mi zistil cukrovku a vysoký tlak. Začal som brať lieky. Tlak si meriam každý deň. Stav sa mi trochu upravil, ale stále som sa cítil unavený. Po pití kávy a 2 l čaju denne sa cítim úplne fit a ešte sa mi chce pri odstávkach aj cvičiť, čo som nerobil 10 rokov. Teraz jazdím ako kedysi - skoro ! Synovec sa pridal a cíti viac energie. Máme rýchlejší reflex. Sme nervózni, keď nám na cestách dôjde naša zdravá káva. Doporučujem každému Tirákovi tento Elixír. Nikdy som neveril, že ma prejdú pravidelné bolesti krížov. Choroba Tirákov.

 

Števo, Spišská Nová Ves

Mám 51 rokov a pracujem ako vodič v jednej obchodnej firme. Veľa jazdím na služobné cesty. Musím sa priznať, že som veľmi ťažko znášal ďaleké cesty do zahraničia. Diéty však potešia a zároveň som nemohol prísť o prácu. Všetky vyšetrenia u lekára sú v poriadku. Odporúčanie - zmena životného štýlu. Našťastie som natrafil na zdravú kávu. Pijem 2 kávy denne a 2 l . čaju z termosky, ktorú si nesiem so sebou. Ešte na druhý deň o 3 ráno po celodennej jazde som v pohode. Vôbec nie som unavený. Je to neuveriteľný zdroj energie. Po dlhej trase si ešte zahrám s vnukom aj futbal. Cítim sa o 10 rokov mladší. Som nadšený.

 

Fero, Košice

Mám 26 rokov a som kulturista. Beriem rôzne vitamíny a proteíny. Dosť často ma boleli kĺby pri drepoch a najmä lakte pri tlakoch na lavičke. Bral som rôzne prípravky na kĺby, ale nič mi nepomohlo tak, ako tieto produkty. Po dvoch týždňoch pitia kávy a čaju, ktorý si beriem aj do fitka sa cítim úplne fit a mám viac energie. Potvrdil to aj môj otec, ktorý cvičí občas so mnou. Nadôvažok mu prestali vypadávať vlasy a strácajú sa mu šediny na sluchách z čoho je úplne nadšený. Má dojem, že mu po troch mesiacoch aj vlasy zhustli. Ťažko tomu veriť. Celá rodina vidí jeho premenu, nadšenie a elán do života pri jeho 50 rokoch. Všetci začínajú piť našu kávu a čaj.

 

Michal, Košice

Mám 46 rokov a som šofér autobusu. Skoro ráno vstávam už 20 rokov. Poslednú dobu som bol stále unavený. Začal som piť kávu 2 x denne a čaj z termosky. Mám veľkú energiu a dobre spím. Predtým som spal 4 hodiny. Teraz 6 až 8 hod. a cítim sa oddýchnutý. Prestal ma bolieť ľavý lakeť a koleno, zrejme od pravidelného prievanu od ľavého okna. Neviem, ako by som zvládal ďalej túto prácu.

 

Monika, Košice

Mám 51 rokov a pracujem ako účtovníčka. Nohy mám stále zohnuté pri počítači pri stene, kde ich nemôžem vystrieť. Každý deň som musela niekoľkokrát ísť na prechádzku po budove alebo vonku, lebo ma boleli kolená. Po 4 dňoch pitia 1 šálky kávy ráno a čaju cez smenu ma úplne prestali bolieť kolená a ľahšie sa mi pozerá do počítača a papierov. Mám takú ľahkú hlavu, ako by som ju mala prázdnu. Neuveriteľná ľahkosť a výdrž pri práci. Super energia.

 

Peter, Michalovce

Mám 53 rokov a pracujem ako murár. Pri práci som bol dosť unavený a hovoril som si, že to prišlo vekom. Bolela ma často hlava a mám časté pálenie záhy a veľa žalúdočnej kyseliny. Lieky pomáhali málo. Okrem toho som sa po nich necítil najlepšie. Pijem len 1 x denne kávu a po dvoch týždňoch ma prešla záha a bolesti hlavy. Žalúdok mám tiež v poriadku. Teraz môžem jesť čo chcem. Mám viac energie. Som veľmi vďačný za túto kávu.

 

Erika, Blava

Mám 39 rokov. Mala som pravidelné migrény a bolesti chrbtice. Som bývalá športovkyňa. Pracujem ako vychovávateľka a pila som 3 - 4 kávy denne. Po dvoch týždňoch pitia kávy odišla bolesť hlavy aj chrbtice. Ráno si dám kávu a celé doobedie nemám hlad a som plná energie. Večer si dám čokoládu a je mi super. Dobre spím a prestali mi chutiť cigarety, čo potvrdila aj kolegyňa, ktorá tú kávu pije so mnou. Dúfam, že sa nám podarí aj prestať fajčiť. Obmedzila som to na 3 - 7 cigariet denne z 15 - nástich. Ešte aj o polnoci žehlím a vysávam. Ešte dobre, že žijem v dome. Prestalo mi chutiť aj sladké. Stačí mi naša zdravá čokoláda. Schudla som 3 kg za dva mesiace. Cítim sa výborne a neviem si už predstaviť bez kávy a čokolády moje fungovanie. Piť čokoládu a chudnúť je úžasné. Ďakujem.

 

Miroslav, Košice

Mám 67 rokov a ako dôchodca pracujem ešte na parkovisku. Poslednú dobu som pociťoval bolesti v chrbtici a nohách. Som bývalý železničiar stále na nohách. Začal som cítiť aj slabosť a kalil sa mi zrak. Doteraz som bol zdravý a nerád beriem lieky. Po mesiaci pitia kávy a čaju, čo mi dodáva moja lekárka sa cítim veľmi dobre.

 

Mária, Sabinov

Mám vyše 30 rokov a od puberty som trpela bolesťami pri mesačnom cykle, hlavne v podbrušku a krížoch. Kávu som začala piť asi týždeň pred mojim cyklom a ani som nezbadala ako bezbolestne to prišlo. Okrem toho chodím do práce aj na nočné smeny. Kávu si dám pred prácou a celú noc viem zvládnuť v pohode. Ráno, keď skončím, mám ešte dosť energie na ďalšiu prácu doma (navariť, poupratovať, atď.). Predtým som cítila takú hroznú únavu, že som si musela najprv pospať. Ďakujem.

 

Helena, Košice

Pracujem celý deň na nohách. Začala som piť zdravú kávu a neviem si ju vynachváliť. Celý deň som v pohode a necítim únavu. Môj manžel prišiel neskoro v noci z narodenín dobre naladený až tak, že som mala s ním problém, aby ráno vstal do práce. Nanútila som mu už moju zaliatu kávu. Kým došiel do práce, prebral sa natoľko, že celý deň necítil žiadnu únavu. Bol plný energie ako už dávno nepamätá. Ostatní spoluoslávenci z práce nechápali jeho čulosť, lebo oni sa cítili mizerne. Zaujímavá skúsenosť. Ja už inú kávu nechcem. Predtým som pila 3 kávy denne. Teraz mi stačí jedna káva ráno a nechutí mi ani sladké. Je to SUPER.

 

Vlado, Prešov

Mám 50 rokov a 20 rokov som mal pod kožou na bruchu malú cystu, ktorú som si nedal operovať. Bolo to nezhubné, ale občas to bolelo, najmä pri dotyku. Po dvoch mesiacoch pitia kávy a čaju som náhodou pri obliekaní zistil, že si neviem nahmatať guľôčku. Ostal som úplne prekvapený už tretí krát. Najprv sa mi stratili rôzne malé výrastky na tvári, krku a v podpazuší. Prestal ma bolieť žlčník a pankreas, čoho som sa veľmi obával. Neviem ako je to možné. Nikdy som neveril v také výsledky, lebo som už bral Herbalife, Diochi, Zelený jačmeň, Alveo, Aloe vera a iné. Nie som unavený a cítim sa ako mladík. Stále som niečo bral, lebo si chcem uchrániť zdravie. Toto je však niečo výnimočné. Potencia o 50% stúpla. Mám mladú ženu.

 

Milan, Košice

Mám 43 rokov a pracujem na železnici. Mal som chronickú únavu a nevládal som už byť dlhšie na nohách. Lekári nevedeli nič zistiť. Bál som sa aj o zamestnanie. Na nohách som mal medzi prstami pleseň, ako aj na pravej ruke malé bradavice, tiež medzi prstami. Po mesiaci pitia kávy sa všetko stratilo. Už po prvom týždni prešla únava a cítim sa úžasne. Som plný energie.

 

ĎALŠIE SKÚSENOSTI SI MÔŽETE PREČÍTAŤ TU!

 

NA CHOROBY SRDCA ZOMRELO MINULÝ ROK

30 tisíc Slovákov

00:00 | 29.11.2008 | TASR

Bratislava - Každý druhý Slovák zomiera na ochorenia srdca a ciev. Minulý rok na Slovensku podľahlo týmto chorobám takmer 30-tisíc ľudí, čo je viac ako polovica všetkých úmrtí.

Najčastejšou príčinou bola chronická ischemická choroba srdca, ktorá si vyžiadala životy 13 412 ľudí, pričom postihovala vo vyššej miere ženy.

Ako ďalej vyplýva z údajov Štatistického úradu SR, na druhom mieste je zužovanie tepien, ateroskleróza, ktorej podľahlo 2979 obyvateľov, opäť sa o niečo častejšie vyskytovala u žien.

Medzi ďalšie najčastejšie príčiny úmrtia patria akútny infarkt myokardu (2250 úmrtí), mozgový infarkt (2264), porážka (1230), srdcové zlyhanie (897), hypertenzia (782) a hypertenzná choroba srdca (562). Tieto ochorenia sú najmä dôsledkom fajčenia, vysokého krvného tlaku, vysokej hladiny cholesterolu, cukrovky, stresu a vysokej telesnej hmotnosti.

Horšie je na tom východný blok

Slovensko je v európskom rebríčku úmrtnosti na srdcovo-cievne ochorenia na jednom z najhorších miest v Európe. Z údajov Svetovej zdravotníckej organizácie spracovaných Národným centrom zdravotníckych informácií vyplynulo, že na Slovensku ročne zomrie na tieto choroby 508 ľudí na 100-tisíc obyvateľov.

Horšie sú na tom v rámci Európskej únie iba Rumunsko a Bulharsko, okrem nich v Európe ešte krajiny bývalého Sovietskeho zväzu. V 15 štátoch EÚ predstavuje úmrtnosť na tieto ochorenia priemerne 221 na 100-tisíc obyvateľov.

Odborníci upozorňujú, že pacienti často pri prejavoch infarktu zavolajú lekársku pomoc po dvoch až troch hodinách. Vo svete si diagnózy súvisiace s chorobami srdca a ciev vyžiadajú ročne až 17,5 milióna životov, pričom sa odhaduje, že do roku 2025 bude mať každý tretí človek nad 25 rokov vysoký krvný tlak.

Jediný spôsob, ako spoznať stupeň rizika kardiovaskulárneho ochorenia a výskytu cievnej mozgovej príhody, je sledovanie faktorov ako tlak krvi, hladina cholesterolu a glykémie, obvod pása a BMI.

0-30-5-120-80

V súvislosti s prevenciou týchto ochorení preto odborníci odporúčajú dodržiavať Kód zdravého srdca 0-30-5-120-80. Symbolizuje úplnú abstinenciu v súvislosti s fajčením, 30 minút fyzickej aktivity denne, hladinu celkového cholesterolu nižšiu ako päť mmol/l a krvný tlak nižší ako 120/80 mmHg.

Vysoký tlak krvi, vysoká hladina cholesterolu a glykémia, ako aj fajčenie, zlá strava, nadváha a chýbajúca telesná aktivita zapríčiňujú takmer 80 percent úmrtní na kardiovaskulárne ochorenia a cievne mozgové príhody.

Chorobám obehovej sústavy možno predchádzať pravidelným cvičením, nefajčením, zdravou stravou bohatou na vlákniny s nízkym obsahom soli a tukov.

Za najzávažnejší rizikový faktor sa považuje vysoký tlak krvi, ktorý si ročne vo svete vyžiada životy až 7,1 milióna ľudí. Odborníci varujú, že ten úzko súvisí najmä s nadmernou konzumáciou slaných jedál. Štúdie dokazujú, že častejšia konzumácia ovocia a zeleniny znižuje výskyt ischemickej choroby srdca.

Odborníci avizujú, že zvyšujúci sa počet srdcových ochorení do roku 2020 bude mať dopad na európsku verejnú politiku, keďže celkové náklady na liečbu kardiovaskulárnych ochorení v Európskej únii predstavujú 169 miliárd eur ročne (5,6 bilióna korún).

Prevzaté z časopisu ZDRAVIE.